Milí zábavní angličtináři!

Obohaťte svou anglickou slovní zásobu o univerzální přídavná jména, která určitě využijete i v jiných rozhovorech, nejen v těch o počasí! :)

I když jsou možná vaše pantomimické schopnosti při předvádění významu různých anglických slovíček třeba na recepci hotelu excelentní, bez znalosti těch základních se bohužel při konverzaci s cizinci moc nechytáme. Můžeme mít po kapse deset slovníků, i třeba nějaký ten chytrý překladač v mobilu. Ale co si budeme namlouvat! Pokud to není bezpečně uložené v nějakém pečlivě udržovaném, pohotovostním šuplíku v hlavě, většinou není moc prostoru ani času slovíčka složitě dohledávat zdlouhavým listováním nebo rolováním. Je pro to jedno hezké české pořekadlo, které má tu moc nás k učení angličtiny i trošičku namotivovat: „To, co se jednou naučíš, ti už nikdy nikdo nevezme.“

A tady jsou ta slíbená obecná anglická adjektiva, kterými můžeme popsat nejen pravé anglické počasí!

anglická přídavná jména pro popis počasí

- Lenka, Zábavná angličtina

Tip Zábavné angličtiny:
Chcete se s námi učit anglicky? Více informací o balíčku 12 dílů naší elektronické učebnice angličtiny s cvičebnicí v jednom získáte zde:

VÍCE O BALÍČKU

S námi se můžete učit na PC, mobilu, tabletu nebo si infografiky vytisknout, vystřihnout a pověsit doma! Celkem získáte přes 700 stran plných grafických přehledů a kvízových otázek, a k tomu 3 hodiny namluvených slovíček a frází ve formátu MP3 přímo v pdf dokumentu i zvlášť, v samostatné složce.

Zábavná angličtina: samostudium angličtiny v pohodlí domova

OBJEDNAT BALÍČEK

< Číst další články z kategorie
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Zábavná angličtina s.r.o.
Budilova 161/15, Jižní předměstí
Plzeň, 301 00
IČO: 059 70 377

GoPay
KONTAKTNÍ ÚDAJE
e-mail:
info@zabavna-anglictina.cz
telefon:
+420 739 667 359

Zábavná angličtina

Copyright 2018 Zábavná angličtina - všechna práva vyhrazena. Kopírování či distribuce jakýchkoliv materiálů z těchto stránek je zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Responzivní web & design - BECORP studio