ANGLICKÉ NÁZVY ZVÍŘAT

Znáte anglické názvy některých běžných afrických zvířat?…

… Že je to pro vás, zkušené „zábavné“ angličtináře, moc jednoduché? Tomu s Lenkou pevně věříme! :-)

Dnes si s námi můžeme zopakovat i výslovnost jednotlivých slovíček, a to v britském akcentu. Stačí jen kliknout na šipku play a můžete začít poslouchat! :-)

anglické názvy zvířat

O Zábavné angličtině

Facebookovou stránku Zábavná angličtina provozujeme již více než rok a půl a k dnešnímu datu učíme již přes 34,5 tisíce studentů, kteří ji sledují. Každý den publikujeme několik příspěvků, ve kterých se snažíme lidi učit anglicky zábavně, jednoduše, strukturovaně, zkrátka bez zbytečného násilí, které je v našem vzdělávacím systému dodnes patrné. Víme, jak je někdy těžké se k učení rozhoupat a vytrvat v něm, proto je skvělé, že Facebook Vám angličtinu každý den připomene a naservíruje až pod nos tím, že se objeví náš nový příspěvek na Vaší zdi.

Tip Zábavné angličtiny:
Chcete se s námi učit anglicky? Balíček 12 dílů naší elektronické učebnice angličtiny s cvičebnicí v jednom získáte nyní jen za 390,– Kč, což je méně, než zaplatíte za jednu soukromou hodinu s českým lektorem.

VÍCE O BALÍČKU

S námi se můžete učit na PC, mobilu, tabletu nebo si infografiky vytisknout, vystřihnout a pověsit doma! Celkem získáte přes 700 stran plných grafických přehledů a kvízových otázek, a k tomu 3 hodiny namluvených slovíček a frází ve formátu MP3 přímo v pdf dokumentu i zvlášť, v samostatné složce.

Zábavná angličtina: samostudium angličtiny v pohodlí domova
< Číst další články z kategorie
Petr, 28.8.2018
Kategorie: ANGLICKÁ SLOVÍČKA
Štítky: Zvířata v angličtině,
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Zábavná angličtina

GoPay
KONTAKTNÍ ÚDAJE
e-mail:
info@zabavna-anglictina.cz

Zábavná angličtina

Copyright 2022 Zábavná angličtina - všechna práva vyhrazena. Kopírování či distribuce jakýchkoliv materiálů z těchto stránek je zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tvorba www stránek od BECORP studio