Ozvučené infografiky se zvířaty

Ptáte se nás, jak vypadají „ozvučené“ příspěvky, které můžete v hojné míře nalézt v našem magazínu. Připravili jsme si pro Vás ukázku ze srpnového dílu, abyste si udělali lepší představu. Stačí kliknout na šipku play a můžete začít poslouchat.

Obrázek

O Zábavné angličtině

Facebookovou stránku Zábavná angličtina provozujeme již více než rok a k dnešnímu datu učíme již přes 30 000 lidí. Každý den publikujeme několik příspěvků, ve kterých se snažíme lidi učit anglicky zábavně, jednoduše, strukturovaně, zkrátka bez zbytečného násilí, které je v našem vzdělávacím systému dodnes patrné. Víme, jak je někdy těžké se k učení rozhoupat a vytrvat v něm, proto je skvělé, že Facebook Vám angličtinu každý den připomene a naservíruje až pod nos tím, že se objeví náš nový příspěvek na Vaší zdi.

Jak si možná někteří z Vás již všimli, naši facebookovou stránku jsme nedávno posunuli na „vyšší level“. Vyslyšeli jsme tak opakující se přání našich fanoušků, kteří toužili angličtinu nejen vidět, ale i slyšet. V našem audio e-magazínu tak můžete najít všechny naše facebookové příspěvky hezky pohromadě a k tomu je většina z nich doplněna audiem se třemi různými hlasy s britským přízvukem.

Přejeme Vám, aby pro Vás učení angličtiny už nikdy nebylo nudnou povinností, ale vždy jen zábavou!:)

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Najdete nás také na Facebooku

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

GoPay

Responzivní web & design - BECORP studio