A máme tu jaro! …

… Alespoň co se týče slovíčkovo-frázové minisérie The Four Seasons of the Year, se kterou se nyní máte možnost seznámit na Zábavné angličtině.

V této infografice se podíváme na výrazy, fráze a idiomy, které obsahují slovíčko spring tedy „jaro.“

Ve slovíčkovém přehledu dále najdete i některá ryze jarní slovíčka jako „jarní rovnodennost“ (Už aby tu byla! :-)), „bledule jarní,“ nebo „jarní prázdniny“. U jarních prázdnin jsme pro vás dokonce zjistili název nejen v americké, ale i v britské angličtině!

A tak se ptáme, znáte jejich anglické ekvivalenty? Pokud náhodou ne, vše najdete pěkně pohromadě v následující zábavné jarní infografice:

Jaro v angličtině

- Lenka, Zábavná angličtina

Tip Zábavné angličtiny:
Chcete se s námi učit anglicky? Více informací o balíčku 12 dílů naší elektronické učebnice angličtiny s cvičebnicí v jednom získáte zde:

VÍCE O BALÍČKU

S námi se můžete učit na PC, mobilu, tabletu nebo si infografiky vytisknout, vystřihnout a pověsit doma! Celkem získáte přes 700 stran plných grafických přehledů a kvízových otázek, a k tomu 3 hodiny namluvených slovíček a frází ve formátu MP3 přímo v pdf dokumentu i zvlášť, v samostatné složce.

Zábavná angličtina: samostudium angličtiny v pohodlí domova
< Číst další články z kategorie
Lenka, 10.1.2019
Kategorie: ANGLICKÁ SLOVÍČKA
Štítky: Roční období a počasí v angličtině,
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Zábavná angličtina

GoPay
KONTAKTNÍ ÚDAJE
e-mail:
info@zabavna-anglictina.cz

Zábavná angličtina

Copyright 2022 Zábavná angličtina - všechna práva vyhrazena. Kopírování či distribuce jakýchkoliv materiálů z těchto stránek je zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tvorba www stránek od BECORP studio