Práce

Kdybych neuměl anglicky, nenabídli by mi místo v mezinárodní společnosti. V práci komunikuji denně s lidmi z celého světa. Dnes ráno jsem si volal s týmem ze Singapuru, před obědem si vyměnil několik e-mailů s lidmi z Londýna a Los Angeles a odpoledne jsem zkoušel kandidáta z angličtiny. Nevzali jsme ho – a hádejte proč.

Cestování

Kdybych neuměl anglicky, nedokázal bych se zorientovat na letišti. Nedokázal bych říct taxikáři, kam chci svézt a že potřebuji účtenku. V hotelu bych nemohl říct personálu, že mi neteče teplá voda ve sprše a nesvítí žárovka v lampičce nebo nejde vypnout klimatizace. Bál bych se vzdálit se na víc jak 100 metrů od hotelu, protože co když bych se potřeboval někoho na něco zeptat? Nechci ani domýšlet, co by se stalo, kdybych letadlo zmeškal a zůstal v cizí zemi „uvíznutý“.
Zkuste se v cizině někoho zeptat: DŮ JŮ SPÍK ČEK?

Vzdělávání, osobní rozvoj a trávení volného času

Kdybych neuměl anglicky a byl odkázaný jen na češtinu, byla by pro mě většina Internetu nedostupná. Zajímavé články z oboru, ve kterém pracuji. Nekonečné zásoby článků nebo videí na témata, která mne zajímají a která hltám! Stává se vám občas, že si pustíte televizi, přepínáte programy a nadáváte, že ZASE NIC NEDÁVAJÍ!?
Já mám opačný problém. Nevím, co si přečíst nebo jaké video skouknout dřív. Je tam toho TOLIK a já mám tak málo času!

Tip Zábavné angličtiny:
Chcete se s námi učit anglicky? Více informací o balíčku 12 dílů naší elektronické učebnice angličtiny s cvičebnicí v jednom získáte zde:

VÍCE O BALÍČKU

S námi se můžete učit na PC, mobilu, tabletu nebo si infografiky vytisknout, vystřihnout a pověsit doma! Celkem získáte přes 700 stran plných grafických přehledů a kvízových otázek, a k tomu 3 hodiny namluvených slovíček a frází ve formátu MP3 přímo v pdf dokumentu i zvlášť, v samostatné složce.

samostudium angličtiny v pohodlí domova
< Číst další články z kategorie
Petr, 17.9.2018
Kategorie: ZAJÍMAVOSTI ZE SVĚTA ANGLIČTINY
Štítky:
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Zábavná angličtina

GoPay
KONTAKTNÍ ÚDAJE
e-mail:
info@zabavna-anglictina.cz

Zábavná angličtina

Copyright 2022 Zábavná angličtina - všechna práva vyhrazena. Kopírování či distribuce jakýchkoliv materiálů z těchto stránek je zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tvorba www stránek od BECORP studio