Jsem do tebe blázen!

V poslední listopadový den jsme si pro Vás připravili opakovací infografiku na téma Jsem do tebe blázen!, ve které si znovu projdeme některé zajímavé emocionální i vztahové výrazy i s vhodnými předložkami!
Měsíc listopad jsme totiž na Zábavné angličtině vyhlásili měsícem plným emocí, a ne vždy zrovna těch dobrých, jak nám postupně ubývá slunečního svitu! Tak už žádné netrpělivé přešlapování před parketem a rychle se zapojme do víru tance s anglickými slovíčky a frázemi! :)

Obrázek

Pozn.: Tato infografika je součástí 4dílné slovíčkovo-frázové série, kterou najdete pěkně pohromadě v našem elektronickém souhrnu za měsíc listopad! Na tomto čísle momentálně intenzivně pracujeme a v předplatitelském rozhraní bude k dispozici ke stažení již od poloviny prosince.
Všechny tyto infografiky budou doplněny záznamem výslovnosti s britským akcentem, které spustíte přímo na dané stránce stisknutím naší žluté „zvukové“ šipky v pravém horním rohu. Kromě infografik najdete v magazínu i kvízové otázky, které výborně prověřují a upevňují nově nabyté znalosti, jak formou zajímavé fotografie, tak pomocí namluveného řešení v celé větě!

Více informací o našem e-magazínu, objednávka ročního předplatného za příznivou cenu 490,– Kč a obsahy všech aktuálních souhrnů ke stažení zde:

DOZVĚDĚT SE VÍCE

- Lenka, Zábavná angličtina

Tip Zábavné angličtiny
Naše výukové materiály jsou jako stvořené pro pohodové domácí učení na stolním počítači, notebooku, mobilu, tabletu nebo si můžete vybrané infografiky vytisknout, vystřihnout a pověsit doma! Takto se totiž učíte mnohem efektivněji, podprahově a s minimální námahou. Vyzkoušejte to s námi!

Obrázek

OBJEDNAT MŮŽETE ZDE

Najdete nás také na Facebooku

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

GoPay

Responzivní web & design - BECORP studio