Co obnáší kancelářská práce v angličtině?

Milí zábavní angličtináři!

Dnes si oprášíme fráze z kanceláře! Víte například, jaká běžná anglická slovesa je pojí s podstatnými jmény a client, a meeting nebo a problem? A nebo naopak: Jaké business fráze vytvoříme pomocí sloves make, arrange nebo send?

To vše, a mnohem více, se nyní můžete dozvědět na základě dvoudílného frázového přehledu, který jsem nazvala jednoduše: „Co obnáší kancelářská práce?“

Anglické fráze z kanceláře 1 Anglické fráze z kanceláře 2

- Lenka, Zábavná angličtina

Tip Zábavné angličtiny:
Všechny slovíčko-frázové infografiky najdete pěkně pohromadě v našem ozvučeném pdf magazínu. Můžete si ho prohlížet na počítači, mobilu či tabletu. Všechny příspěvky jsou v e-magazínu namluveny britským akcentem a procvičovány pomocí otázkových kvízů se zajímavými fotografiemi, jejichž řešení si můžete pustit přímo na dané stránce! Angličtinu tak budete nasávat nejen prostřednictvím fotografií a slovíček zapojených v celých větách (tzn. v kontextu a smysluplně), ale i pomocí zvuku a vašeho sluchu. Čím více smyslů při učení zapojíte, tím se Vám bude angličtina do paměti ukládat snadněji! Vyzkoušejte tento efektivní způsob učení s námi a našimi výukovými materiály.

Zajímá Vás, co všechno najdete v novém čísle ozvučeného pdf magazínu Zábavné angličtiny? Klikněte na odkaz pod obrázkem titulní strany a prohlédněte si třístránkový obsah souhrnu za měsíc leden:

Obsah čísla ke stažení zde

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Najdete nás také na Facebooku

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

GoPay

Responzivní web & design - BECORP studio