Pozor! Zcela se mění význam slova. Často tak můžeme vidět například kandidáty během anglického pracovního pohovoru dělat chyby typu:

I have a lot of experiences, když chtějí říci, že mají mnoho zkušeností, ale místo toho řeknou, že mají mnoho zážitků. Protějšek to většinou pochopí, ale je to škoda :)

Petr, Zábavná angličtina

někdy počitatelná a někdy nepočitatelná

Všechny příspěvky najdete pohromadě v našem elektronickém magazínu. Můžete si ho prohlížet na počítači, mobilu či tabletu. Příspěvky jsou procvičovány pomocí otázkových kvízů se zajímavými fotografiemi, jejichž řešení si můžete pustit přímo na dané stránce! Angličtinu tak budete nasávat nejen prostřednictvím obrazu a slovíček zapojených v celých větách (tzn. v kontextu a smysluplně), ale i pomocí zvuku a vašeho sluchu. Čím více smyslů při učení zapojíte, tím se Vám bude angličtina do paměti ukládat snadněji! Vyzkoušejte tento efektivní způsob učení s námi a našimi výukovými materiály.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

< Číst další články z kategorie
Petr, 5.1.2018
Kategorie: ANGLICKÁ GRAMATIKA
Štítky: Anglická podstatná jména,
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Zábavná angličtina

GoPay
KONTAKTNÍ ÚDAJE
e-mail:
info@zabavna-anglictina.cz

Zábavná angličtina

Copyright 2021 Zábavná angličtina - všechna práva vyhrazena. Kopírování či distribuce jakýchkoliv materiálů z těchto stránek je zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.