Je prvního prosince a my, ze Zábavné angličtiny, pro Vás právě nyní otevíráme nové měsíční téma: My family, happy married life and our children. Je to krásné téma, hodící se i k nastávajícímu vánočnímu času, kdy se i širší rodina obvykle sejde po celém roce u jednoho stolu …

Měsíční téma dnes naťukneme pěkně zlehounka. Každé svatbě a rodinnému životu s dětmi předchází velký moment v životě každé ženy i muže. Je to zasnoubení – v ang. engagement:

Představte si, že právě sedíte v obýváku nebo v kuchyni u své dobré kamarádky a povšimnete si krásného zásnubního prstenu ( = an engagement ring) na jejím prstu. Podíváte se na ní s otázkou na rtech, ale ona vás s nadšením v hlase předběhne: „Ano, právě jsme se s "Mr. X“ zasnoubili! Překvápko!" (v ang.: Yes, we've just got engaged! Surprise, surprise!) …

A nyní, po důkladném navození atmosféry, se můžete podívat na tuto novou infografiku a zkusit se s námi naučit pár zajímavých zásnubních frází! :)

zásnuby v angličtině

- Lektorka Lenka, Zábavná angličtina

Tip Zábavné angličtiny:
Chcete se s námi učit anglicky? Více informací o balíčku 12 dílů naší elektronické učebnice angličtiny s cvičebnicí v jednom získáte zde:

VÍCE O BALÍČKU

S námi se můžete učit na PC, mobilu, tabletu nebo si infografiky vytisknout, vystřihnout a pověsit doma! Celkem získáte přes 700 stran plných grafických přehledů a kvízových otázek, a k tomu 3 hodiny namluvených slovíček a frází ve formátu MP3 přímo v pdf dokumentu i zvlášť, v samostatné složce.

Zábavná angličtina: samostudium angličtiny v pohodlí domova
< Číst další články z kategorie
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Zábavná angličtina

GoPay
KONTAKTNÍ ÚDAJE
e-mail:
info@zabavna-anglictina.cz

Zábavná angličtina

Copyright 2022 Zábavná angličtina - všechna práva vyhrazena. Kopírování či distribuce jakýchkoliv materiálů z těchto stránek je zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tvorba www stránek od BECORP studio