Pusťte si k dnešní lekci výslovnost!

anglicke.prislovce.casu

O Zábavné angličtině

Facebookovou stránku Zábavná angličtina provozujeme již více než dva roky a k dnešnímu datu učíme již přes 33 000 lidí. Každý den publikujeme několik příspěvků, ve kterých se snažíme lidi učit anglicky zábavně, jednoduše, strukturovaně, zkrátka bez zbytečného násilí, které je v našem vzdělávacím systému dodnes patrné. Víme, jak je někdy těžké se k učení rozhoupat a vytrvat v něm, proto je skvělé, že Facebook Vám angličtinu každý den připomene a naservíruje až pod nos tím, že se objeví náš nový příspěvek na Vaší zdi.

Jak si možná někteří z Vás již všimli, naši facebookovou stránku jsme nedávno posunuli na „vyšší level“. Vyslyšeli jsme tak opakující se přání našich fanoušků, kteří toužili angličtinu nejen vidět, ale i slyšet. V našem audio e-magazínu tak můžete najít všechny naše facebookové příspěvky hezky pohromadě a k tomu je většina z nich doplněna audiem se třemi různými hlasy s britským přízvukem.

Přejeme Vám, aby pro Vás učení angličtiny už nikdy nebylo nudnou povinností, ale vždy jen zábavou!:)

Tip Zábavné angličtiny:
Chcete se s námi učit anglicky? Více informací o balíčku 12 dílů naší elektronické učebnice angličtiny s cvičebnicí v jednom získáte zde:

VÍCE O BALÍČKU

S námi se můžete učit na PC, mobilu, tabletu nebo si infografiky vytisknout, vystřihnout a pověsit doma! Celkem získáte přes 700 stran plných grafických přehledů a kvízových otázek, a k tomu 3 hodiny namluvených slovíček a frází ve formátu MP3 přímo v pdf dokumentu i zvlášť, v samostatné složce.

samostudium angličtiny v pohodlí domova
< Číst další články z kategorie
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Zábavná angličtina

GoPay
KONTAKTNÍ ÚDAJE
e-mail:
info@zabavna-anglictina.cz

Zábavná angličtina

Copyright 2022 Zábavná angličtina - všechna práva vyhrazena. Kopírování či distribuce jakýchkoliv materiálů z těchto stránek je zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tvorba www stránek od BECORP studio