Čtyři roční období v angličtině: Zima

Milí zábavní angličtináři!
Nové slovíčkovo-frázové téma na Zábavné angličtině jsme pro měsíc leden pojmenovali takto: The Four Seasons, Weather, Dates and Time in English.

Jak název napovídá, téma je to poměrně široké a zaměříme se v něm nejen na počasí a typické činnosti v různých obdobích roku, ale také na vyjadřování času v angličtině. Naučíme se pojmenovávat části dne, dny v týdnu i měsíce a také, jak se v angličtině různými způsoby zapisuje nebo čte datum (to bude tento měsíc Petrův úkol).

Se mnou si v průběhu 4 týdnů projdete čtyřmi různými ročními obdobími a tento týden téma stylově zahájíme zimou, mrazem a haldami sněhu. Ne, že by to tak teď venku vypadalo, to jsem se zase s těmi slovíčky nějak netrefila a umístila nás geograficky spíš do Kanady nebo na Aljašku, než do srdce Evropy… Ale alespoň nebude divné, že si příští týden oprášíme jarní slovní zásobu! :)

The Four Seasons:Winter

Zítra se můžete těšit na anglické idiomy se zimní tématikou. A že nevíte, co jsou to vlastně ty anglické idiomy? Nevadí, k tomu se v článku dostaneme hned v úvodu!

- Lenka, Zábavná angličtina

Pozn.: Všechny slovíčkovo-frázové infografiky najdete pěkně pohromadě v našem elektronickém magazínu. Můžete si ho prohlížet na počítači, mobilu či tabletu. Všechny příspěvky jsou v e-magazínu namluveny britským akcentem a procvičovány pomocí otázkových kvízů se zajímavými fotografiemi, jejichž řešení si můžete pustit přímo na dané stránce! Angličtinu tak budete nasávat nejen prostřednictvím fotografií a slovíček zapojených v celých větách (tzn. v kontextu a smysluplně), ale i pomocí zvuku a vašeho sluchu. Čím více smyslů při učení zapojíte, tím se Vám bude angličtina do paměti ukládat snadněji! Vyzkoušejte tento efektivní způsob učení s námi a našimi výukovými materiály.

Přečtete si pár slov o naší výukové metodě nebo o tom, jaké jsou výhody ozvučeného e-magazínu a jak se s ním můžete učit anglicky v pohodlí domova!


O naší výukové metodě / Tipy a triky s eMagem

Najdete nás také na Facebooku

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

GoPay

Responzivní web & design - BECORP studio