Víte, jak anglicky říci, že jste Vy nebo Vaše kamarádka těhotná? (I am pregnant./ I am expecting a baby.) A že už je to tři měsíce, co se to stalo? (She got pregnant 3 months ago.)
A co se dělo, když se malý človíček – holčička (a baby girl) nebo chlapeček (a baby boy) – rozhodl vykouknout na svět? (She gave birth to a baby girl/a baby boy.) Dalo se to zvládnout nebo to bylo problematické? (It was quite an easy/a difficult labour/birth/delivery.) A kde celou tu dobu novopečená maminka ležela? (a maternity unit/ward)

Projděte si s námi tato nová slovíčka dva dny před oslavou narození nejslavnějšího miminka na světě, malého Ježíška! (Infant Jesus/Baby Jesus/Christ Child)

těhotenská slovíčka v angličtině

Lenka, Zábavná angličtina

Tip Zábavné angličtiny:
Chcete se s námi učit anglicky? Více informací o balíčku 12 dílů naší elektronické učebnice angličtiny s cvičebnicí v jednom získáte zde:

VÍCE O BALÍČKU

S námi se můžete učit na PC, mobilu, tabletu nebo si infografiky vytisknout, vystřihnout a pověsit doma! Celkem získáte přes 700 stran plných grafických přehledů a kvízových otázek, a k tomu 3 hodiny namluvených slovíček a frází ve formátu MP3 přímo v pdf dokumentu i zvlášť, v samostatné složce.

Zábavná angličtina: samostudium angličtiny v pohodlí domova
< Číst další články z kategorie
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Zábavná angličtina

GoPay
KONTAKTNÍ ÚDAJE
e-mail:
info@zabavna-anglictina.cz

Zábavná angličtina

Copyright 2022 Zábavná angličtina - všechna práva vyhrazena. Kopírování či distribuce jakýchkoliv materiálů z těchto stránek je zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tvorba www stránek od BECORP studio