Milí zábavní angličtináři! Včera jsme zlehka naťukli nové měsíční téma: My family, happy married life and our children, a to infografikou zaměřenou na zásnuby (ang. an engagement).
Dnes si vysvětlíme, co takové svatbě předchází a že toho opravdu není málo (často to až člověka zahlcuje a drtí – ang. overwhelming). A jen takové vybírání a přezkušování svatebních šatů = a wedding dress může občas ženu uvrhnout do nemalého stresu, který se přímo úměrně zvětšuje s množstvím zkonzumované čokolády! Takže jasný začarovaný svatební kruh = a wedding ring = znamená též svatební prsten! :)
Ještě, že máme nějaké rozptýlení v podobě rozlučky se svobodou – ang. hen night (= slepičí noc pro holky) and stag night (= jelení noc pro kluky). Nejen, že mají v angličtině pro rozlučku komičtější názvy, než my v češtině, ale občas se při nich i něco skutečně zábavného stane a my pak na to vzpomínáme s nostalgií v mysli celé časem pádící manželství – ang. a marriage! …
Tak se na to vrhneme, ať už ty přípravy máme co nejrychleji za sebou! :)

příprava na svatbu v angličtině

- Lektorka Lenka, Zábavná angličtina

Tip Zábavné angličtiny:
Chcete se s námi učit anglicky? Více informací o balíčku 12 dílů naší elektronické učebnice angličtiny s cvičebnicí v jednom získáte zde:

VÍCE O BALÍČKU

S námi se můžete učit na PC, mobilu, tabletu nebo si infografiky vytisknout, vystřihnout a pověsit doma! Celkem získáte přes 700 stran plných grafických přehledů a kvízových otázek, a k tomu 3 hodiny namluvených slovíček a frází ve formátu MP3 přímo v pdf dokumentu i zvlášť, v samostatné složce.

Zábavná angličtina: samostudium angličtiny v pohodlí domova
< Číst další články z kategorie
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Zábavná angličtina

GoPay
KONTAKTNÍ ÚDAJE
e-mail:
info@zabavna-anglictina.cz

Zábavná angličtina

Copyright 2022 Zábavná angličtina - všechna práva vyhrazena. Kopírování či distribuce jakýchkoliv materiálů z těchto stránek je zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tvorba www stránek od BECORP studio