DOTAZY NA OBJEDNÁVKU

Koupila jsem si jeden z vašich produktů, ale zatím jsem nic neobdržela. Kdy ho mohu očekávat?

Zakoupený elektronický produkt si můžete stáhnout na našich webových stránkách ihned po připsání platby na náš účet. Stačí kliknout na tlačítko „přihlášení“ v hlavní nabídce na kterékoliv stránce našeho webu, zadat svůj email a heslo a můžete stahovat! Potvrzení o aktivaci přístupu, proběhnutí platby a heslo pro přihlášení se odesílá automaticky na vámi zadaný e-mail. Pokud vám žádný e-mail nepřišel, zkontrolujte prosím složku SPAM, a to hlavně v případě emailové adresy s příponou gmail.com. V případě e-produktu „Zábavná angličtina pro samouky“ je 12 dílů skutečně velmi objemný „datový náklad,“ každý jednotlivý díl má velikost 50 – 100 MB, proto ho neposíláme e-mailem, ale stahujete si ho sami po jednotlivých dílech.

Jak mohu za vaše e-produkty zaplatit?

Způsoby jsou tři:
Zaplatit můžete klasickým bankovním převodem. V tomto případě se Vám aktivuje přístup několik hodin po připsání platby na náš bankovní účet.
Nebo můžete zvolit platbu rychlým převodem či platební kartou. Pokud tak učiníte, přístup se Vám aktivuje ihned.

Jsou moje platební údaje v případě platby kartou v bezpečí?

Ano, pro platbu kartou využíváme služeb třetí strany, společnost GoPay. Vaše platební údaje jsou v naprostém bezpečí.

Chtěl/a jsem zaplatit platební kartou, ale platba neproběhla. Co mám dělat?

V případě, že z nějakého důvodu platba přes platební bránu na první pokus neproběhla, můžete zaplatit znovu přes odkaz zaslaný do Vašeho e-mailu. Také můžete zaplatit klasickým bankovním převodem. Platební údaje obdržíte na Váš e-mail. Pokud i přesto máte potíže, kontaktujte nás zde: https://zabavna-anglictina.cz/kontakt/

Jaké jsou nejčastější důvody, proč platba přes platební bránu neproběhne?

Pro platbu kartou musíte mít ve Vaší bance povolené internetové platby.
Také musíte mít dostatečně vysoký limit.
Některé internetové prohlížeče nejsou s platební bránou kompatibilní. Doporučujeme stáhnout nejnovější verzi prohlížeče Google Chrome: https://www.google.com/chrome/
Platební brána z bezpečnostních důvodů nefunguje na starších verzích internetových prohlížečů. Chráníme tak vaše data před zneužitím.

DOTAZY NA E-PRODUKTY

Je možné objednat si starší díly vaší Zábavné angličtiny pro samouky?

Po zakoupení produktu dostanete přístup ke všem dílům, které jsme vyprodukovali. V rámci výukového materiálu „Zábavná angličtina pro samouky“ je k dispozici celkem 12 dílů, pro každý měsíc v roce jeden.

Je možné si vaše výukové materiály vytisknout?

Ano, všechny materiály si můžete vytisknout. Učit se tak můžete na dovolené nebo třeba ve vlaku. Také je možné si jednotlivé grafické přehledy vystřihnout a pověsit doma na dobře viditelné místo.

Prodáváte i tištěné materiály?

Ne, v Zábavné angličtině vyznáváme takzvaný „paperless“ neboli „bezpapírový“ přístup. Snažíme se tak chránit naše životní prostředí. Vše tedy prodáváme pouze v elektronické podobě. Cokoli si ale můžete vytisknout doma sami, budete-li chtít.

Fungují zakoupené produkty pouze omezenou dobu nebo je získám napořád?

Všechny produkty si stáhnete ve formátu PDF s integrovaným audiem + MP3 soubory přímo do svého počítače, kde je budete mít v bezpečí uložené. Po dobu fungování naší společnosti a webové stránky Zábavná angličtina máte k zakoupeným e-produktům udělený „doživotní“ přístup, e-produkty jsou tedy dostupné po neomezenou dobu.

Mohu zakoupené produkty používat na více zařízeních najednou?

Ano, vše můžete používat na všech vašich současných i budoucích zařízeních.

Mohu vaše e-materiály sdílet s jinými lidmi?

Zakoupené materiály můžete bez omezení sdílet pouze s lidmi z vaší domácnosti. Jakékoli další šíření zakoupených materiálů by již porušovalo autorská práva. Děkujeme za respektování naší tvůrčí práce!

Jak si zakoupené produkty mohu stáhnout?

Stačí kliknout na tlačítko „přihlášení“ v hlavní nabídce na našem webu a zadat vámi zvolený přihlašovací email a heslo. Všechny zakoupené e-produkty najdete v příslušné produktové složce a můžete si je pohodlně stáhnout do svého počítače, mobilu či tabletu.
Stahování občas nefunguje na některých mobilních zařízeních nebo u starších webových prohlížečů. Doporučujeme stahovat materiály na svém počítači s nově nainstalovaným prohlížečem Chrome.
https://www.google.com/…p/index.html

V jakém formátu jsou stahované soubory?

Soubory stáhnete z našich stránek ve formátu ZIP. Uvnitř souboru ZIP naleznete e-materiál s integrovaným audiem ve formátu PDF a všechny zvukové stopy ve formátu MP3.

Výukové materiály Zábavné angličtiny mě zaujaly, ale nerada kupuji zajíce v pytli. Bylo by možné se seznámit alespoň s nějakou ukázkou?

Ano. Napište nám na info@zabavna-anglictina.cz a my Vám pošleme krátkou ukázku reálného materiálu zdarma.

Existuje i Zábavná němčina?

Ne, zatím se soustředíme pouze na anglický jazyk. Možná v budoucnu! :-)

Mám zaplacený váš produkt. Kde ho mohu stáhnout?

Stačí kliknout na tlačítko „přihlášení“ v hlavní nabídce na našem webu a zadat vámi zvolený přihlašovací email a heslo. Všechny zakoupené e-produkty najdete v příslušné produktové složce a můžete si je pohodlně stáhnout do svého počítače, mobilu nebo tabletu.

TECHNICKÉ DOTAZY

Na jakých zařízeních vaše e-produkty fungují?

E-produkty fungují na všech zařízeních, které dokáží otevřít formát PDF. Jsou to tedy stolní počítače, mobily, tablety nebo čtečky.

Mám zařízení s operačním systémem iOS. Bude mi vše fungovat?

Mělo by – máme reálnou zpětnou vazbu od některých našich spokojených klientů. Zde například jedna užitečná rada: Na mobilních zařízeních s iOS lze použít bezplatnou aplikaci. PDF Viewer – Read, Review, and Annotate [2]. V PC mám klasický MAcBookPro s operačním systémem macOS High Sierra. Odkazy ke stažení: https://get.adobe.com/cz/reader/ – Klasický Adobe reader pro Mac – také zdarma. Po instalaci a otevření Vašeho pdf, když chcete spustit nahrávku, si sám vyžádá nainstalování přehrávače flash: https://get.adobe.com/cz/flashplayer/?…
Děkujeme!

Jak můžu v e-materiálech spustit integrované audio?

K zobrazení a spuštění zvukových stop přímo v magazínu je potřeba otevřít PDF dokument v programu Adobe Acrobat Reader (na PC či notebooku). Pozor: PDF dokument musí být předtím uložen na vašem počítači (ve složce nebo třeba na ploše)! Zvuk tedy nelze pouštět v souboru, který je jen otevřený v prohlížeči. V některých verzích je potřeba ještě doinstalovat Adobe Flash Player. Instalace obou programů je rychlá a zdarma, bohužel ne na všech počítačích jsou předinstalované. Můžete nainstalovat přímo z těchto odkazů:
https://get.adobe.com/cz/reader/
https://get.adobe.com/cz/flashplayer/
Když bude vše nainstalováno, spusťte stažené PDF v programu Adobe Reader (klikněte pravým tlačítkem na soubor, zvolte „Otevřít v programu“ a vyberte program Adobe).
Na mobilních zařízeních s operačním systémem Android lze zvuk spustit po otevření PDF dokumentu v bezplatné aplikaci Moon+ Reader (najdete v obchodě Google play). V aplikaci je pak potřeba vypnout stránkování (Možnosti ovládání, dotykové ovládání obrazovky).

Nepamatuji si přihlašovací údaje, co mám dělat?

Pokud si nepamatujete Váš registrační e-mail, napište nám zprávu přes webové rozhraní zde: https://www.zabavna-anglictina.cz/kontakt/ nebo zavolejte. Určitě vše dohledáme.
Pokud si nepamatujete přihlašovací heslo, můžete si ho nechat zresetovat a nové vám přijde na Váš e-mail. Udělat to můžete zde: https://zabavna-anglictina.cz/new-password/

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Zábavná angličtina

GoPay
KONTAKTNÍ ÚDAJE
e-mail:
info@zabavna-anglictina.cz

Zábavná angličtina

Copyright 2019 Zábavná angličtina - všechna práva vyhrazena. Kopírování či distribuce jakýchkoliv materiálů z těchto stránek je zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Responzivní web & design od
BECORP studio