PŘÍBĚH ZÁBAVNÉ ANGLIČTINY

Na počátku byl profil na Facebooku. Pokračujeme unikátní výukovou metodou.
Jedeme dál a chystáme další skvělé věci!


Vznik Zábavné angličtiny duben 2017

34.800 FB studentů březen 2019

Končíme jako s.r.o. červen 2019

Jedeme dál! prosinec 2019

NÁŠ TÝM

Seznamte se s lidmi, kteří milují angličtinu… A svět kolem sebe.

Petr
PETR CHOCHOLKA
autor projektu

Více o Petrovi

Lenka
LENKA OTEVŘELOVÁ
kreativní živel

Více o Lence

Hanka
HANA CÍROVÁ
100% korektorka

Více o Hance

Petr – AI Geek – Chocholka

Zakladatel FB stránky Zábavná angličtina

Civilní povolání:
Personální manažer v nadnárodní firmě, již deset let… Angličtinu používá každý den při komunikaci se zahraničním vedením i při přijímání nových zaměstnanců, kdy testuje jejich jazykové znalosti. Jeho doménou je Business English a nejrůznější tipy a triky v oblasti (nejen jazykového) vzdělávání, s myšlenkovým přesahem do budoucnosti. :-)

Co nyní dělá v Zábavné angličtině:
Správce FB komunity

Poznávací znamení:
Vždy nosí samozatmavovací brýle na očích, sportovní batoh na zádech a anglicky psanou knihu o umělé inteligenci z Amazonu v ruce.

Závěr:
Nadšenec do budoucnosti lidstva

Lenka – a Funny Mommy of Two – Otevřelová

Civilní povolání:
Certifikovaná lektorka dalšího vzdělávání v oblasti výuky anglického jazyka. V současnosti působí na volné noze. Externě spolupracuje s jazykovými školami, učí ve firmách a vede soukromé individuální i skupinové lekce. Více info o výuce AJ

V Zábavné angličtině:
Vymýšlení, realizace a prodej nových e-produktů

Poznávací znamení:
Levorukost a samomluva, zejména v angličtině :-). Neustálé se sebevzdělává – složila mezinárodní jazykovou zkoušku CAE (úroveň C1 CEFR), mezinárodní TEFL (Teaching English as a Foreign Language) certifikát a zkoušku profesní kvalifikace „Lektor dalšího vzdělávání“.

Závěr:
Milovnice všeho anglického – angličtinou doslova žije každý den!

Hanka – a Horse Whisperer – Círová

Externí spolupracovnice

Civilní povolání:
Lektorka angličtiny a učitelka češtiny pro cizince. V obojím má mnohaletou praxi. Její práce je skutečně ideál pro „multitaskingové“ polygloty – každý den ve svých hodinách používá jak angličtinu, tak češtinu (± další dva jazyky). Její studenti jsou doslova z celého světa!

V Zábavné angličtině:
Jazyková poradkyně, korektorka e-materiálů

Poznávací znamení:
Vždy, když se s ní po delším čase vidíme, má na sobě nějaký doplněk asociující koně. Koně nejenom zbožňuje, ale i chová.

Závěr:
Zaříkávačka koní

ROZBALIT PŘÍBĚH

Jak to bylo podle Petra: Petr says:
„Snili jsme o světě, ve kterém nejsou žádné jazykové hranice, kde si všichni lidé mohou jednoduše rozumět a nikdo není výše nebo níže než ostatní. Jistě jste všichni správně uhádli, že klíčovou přísadou propojující všechny tyto myšlenky je znalost anglického jazyka. Původní název mé první facebookové stránky byl velmi ambiciózní a zněl: „Naučíme celé Česko mluvit anglicky!“ Ale Facebook mi tento název zamítl, protože byl příliš dlouhý.“ :-) “We dreamt about a world where there were no language barriers, where all the people could easily understand each other and none of them was lower or higher than the other. The key ingredient connecting all these ideas was, as you all certainly guessed, the knowledge of the English language. The original name of my first FB page was very ambitious – We will teach the Czech Republic speak English! But Facebook rejected it due to excessive name lenght.“ :-)
Jak si to pamatuje Lenka: Lenka says:
„Je opravdu zvláštní, že jsme na sebe s Petrem nenarazili již dříve, ačkoliv jsme chodili na stejnou fakultu. Setkali jsme se jednoho mrazivého dne v lednu roku 2017, když jsem ještě byla doma na rodičovské dovolené. Petr se zrovna rozhodl, že najde nějakého brigádníka na výpomoc s jeho již rok fungujícím facebookovým projektem, který se rychle rozrůstal pod rukama, a to především díky velké dávce Petrova hlubokého zájmu o anglický jazyk. Od prvního okamžiku jsme my dva byli na stejné vlnové délce… “It's really strange we didn't bump into each other before even though we attended the same college. We met one frosty day in January 2017 when I was still on maternity leave. Petr had just decided to find someone who could help him part-time with his one-year-old Facebook project, growing up fast mainly because of a big portion of Peter's deep interest in the English language. We were on the same wavelength from the very first moment…
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Zábavná angličtina

GoPay
KONTAKTNÍ ÚDAJE
e-mail:
info@zabavna-anglictina.cz

Zábavná angličtina

Copyright 2022 Zábavná angličtina - všechna práva vyhrazena. Kopírování či distribuce jakýchkoliv materiálů z těchto stránek je zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.