PŘÍBĚH ZÁBAVNÉ ANGLIČTINY

Na počátku byl profil na Facebooku. Pokračujeme unikátní výukovou metodou.
Neusínáme na vavřínech a chystáme další skvělé věci!


Založeno 1.4.2017 (to není apríl)

20.000 fanoušků květen 2017

1.200 objednávek prosinec 2018

34.800 FB studentů březen 2019

NÁŠ TÝM

Seznamte se s lidmi, kteří milují angličtinu… A svět kolem sebe.

Petr
PETR CHOCHOLKA
duchovní otec projektu
a lektor

Více o Petrovi

Lenka
LENKA OTEVŘELOVÁ
kreativní realizátorka
a lektorka

Více o Lence

Hanka
HANA CÍROVÁ
100% korektorka
a lektorka

Více o Hance

Petr – AI Geek – Chocholka

Zakladatel facebookové stránky Zábavná angličtina, spoluzakladatel společnosti Zábavná angličtina

Civilní povolání:
Personální manažer v nadnárodní firmě, již deset let… Angličtinu používá každý den při komunikaci se zahraničním vedením i při přijímání nových zaměstnanců, kdy testuje jejich jazykové znalosti. Jeho doménou je Business English a nejrůznější tipy a triky v oblasti (nejen jazykového) vzdělávání, s myšlenkovým přesahem do budoucnosti. :-)

Co dělá v Zábavné angličtině:
Jednatel společnosti a lektor

Poznávací znamení:
Vždy nosí samozatmavovací brýle na očích, sportovní batoh na zádech a anglicky psanou knihu o umělé inteligenci z Amazonu v ruce.

Závěr:
Nadšenec do budoucnosti lidstva

Lenka – a Funny Mommy of Two – Otevřelová

Spoluzakladatelka společnosti Zábavná angličtina

Civilní povolání:
Lektorka angličtiny (offline i online). V současnosti nadšeně vyučuje v bezvadné jazykovce, ve firmách a na FB stránce Zábavné angličtiny – no prostě její „dream job“ :-) Čas od času si něco přivydělá jako grafička a copywriterka na volné noze, jelikož před (2×)rodičovskou dovolenou pracovala tři roky v reklamce.

Co dělá v Zábavné angličtině:
Vymýšlení nových e-produktů a jejich překlopení do reality, lektorka

Poznávací znamení:
Levorukost a samomluva, především v angličtině. Neustálé se sebevzdělává, přičemž jejím největším lovištěm jsou vody zahraničních online výukových platforem. Má za sebou mezinárodní jazykovou zkoušku CAE (level C1 CEFR, grade B), kurz Teaching English Online (FutureLearn, Cambridge Assessment English), kurz English in Early Childhood (FutureLearn, British Council) a před sebou zkoušku CPE (level C2 – near native speaker).

Závěr:
Milovnice všeho anglického – angličtinou doslova žije každý den!

Hanka – a Horse Lover – Círová

Externí spolupracovnice Zábavné angličtiny, dlouholetá Lenčina kamarádka

Civilní povolání:
Soukromá lektorka angličtiny a učitelka češtiny pro cizince, kteří se chystají studovat na Univerzitě Karlově v Praze přírodovědné obory. V obojím má mnohaletou praxi. Její práce je skutečně ideál pro „multitaskingové“ polygloty – každý den ve svých hodinách používá jak angličtinu, tak češtinu (± další dva jazyky). Její studenti jsou doslova z celého světa!

V Zábavné angličtině:
Jazyková poradkyně, korektorka e-materiálů, lektorka

Poznávací znamení:
Vždy, když se s ní po delším čase vidíme, má na sobě nějaký doplněk asociující koně. Koně nejenom zbožňuje, ale i chová.

Závěr:
Zaříkávačka koní

ROZBALIT PŘÍBĚH

Jak to bylo podle Petra: Petr says:
„Snili jsme o světě, ve kterém nejsou žádné jazykové hranice, kde si všichni lidé mohou jednoduše rozumět a nikdo není výše nebo níže než ostatní. Jistě jste všichni správně uhádli, že klíčovou přísadou propojující všechny tyto myšlenky je znalost anglického jazyka. Původní název mé první facebookové stránky byl velmi ambiciózní a zněl: „Naučíme celé Česko mluvit anglicky!“ Ale Facebook mi tento název zamítl, protože byl příliš dlouhý.“ :-) “We dreamt about a world where there were no language barriers, where all the people could easily understand each other and none of them was lower or higher than the other. The key ingredient connecting all these ideas was, as you all certainly guessed, the knowledge of the English language. The original name of my first FB page was very ambitious – We will teach the Czech Republic speak English! But Facebook rejected it due to excessive name lenght.“ :-)
Jak si to pamatuje Lenka: Lenka says:
„Je opravdu zvláštní, že jsme na sebe s Petrem nenarazili již dříve, ačkoliv jsme chodili na stejnou fakultu. Setkali jsme se jednoho mrazivého dne v lednu roku 2017, když jsem ještě byla doma na rodičovské dovolené. Petr se zrovna rozhodl, že najde nějakého brigádníka na výpomoc s jeho již rok fungujícím facebookovým projektem, který se rychle rozrůstal pod rukama, a to především díky velké dávce Petrova hlubokého zájmu o anglický jazyk. Od prvního okamžiku jsme my dva byli na stejné vlnové délce… “It's really strange we didn't bump into each other before even though we attended the same college. We met one frosty day in January 2017 when I was still on maternity leave. Petr had just decided to find someone who could help him part-time with his one-year-old Facebook project, growing up fast mainly because of a big portion of Peter's deep interest in the English language. We were on the same wavelength from the very first moment…
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
Zábavná angličtina

GoPay
KONTAKTNÍ ÚDAJE
e-mail:
info@zabavna-anglictina.cz

Zábavná angličtina

Copyright 2019 Zábavná angličtina - všechna práva vyhrazena. Kopírování či distribuce jakýchkoliv materiálů z těchto stránek je zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Responzivní web & design od
BECORP studio