Audio e-magazín Zábavné angličtiny

číslo červen/June / číslo květen/May / číslo duben/April / číslo březen/March / č. únor/February / č. leden/January /

Balíček Rok se Zábavnou angličtinou stojí 490 Kč. Za tuto částku si budete moci stáhnout v předplatitelském rozhraní 12 čísel, a to po neomezenou dobu. Jedno přibližně 60stránkové číslo audio e-magazínu Vás tak přijde jen na 41 Kč. Celkem získáte přes 700 stran Zábavné angličtiny bez jakékoliv reklamy a přibližně 3 hodiny namluvených slovíček a frází!

OBJEDNAT MŮŽETE ZDE

Elektronický magazín je ve formátu PDF s přiloženými MP3 soubory, které je možné přehrát zvlášť nebo přímo v e-magazínu. Učit se tak můžete na PC, mobilu, tabletu nebo si infografiky vytisknout, vystřihnout a pověsit doma a zvuk si k nim pustit například z hudebního přehrávače!

eMag Zábavné angličtiny

Všechny slovíčkové a frázové infografiky jsou doplněny zvukovým záznamem. Uslyšíte tak výslovnost jednotlivých slovíček a frází! Audio soubory si můžete pustit jedním kliknutím přímo v magazínu (v počítači v programu Adobe Acrobat Reader nebo v tabletu či mobilu s OS Android pomocí volné aplikace Moon+ Reader). Také je naleznete ve složce s e-magazínem ve formátu MP3.

Takto zní doprovodné audio pro jednotlivé infografiky, které se spustí po kliknutí na žlutou šipku přímo na stránce v pdf magazínu:

Více ukázek audia naleznete v našich blogových příspěvcích nebo na našem YouTube kanálu Zábavné angličtiny!

Přečtete si pár slov o naší výukové metodě nebo o tom, jaké jsou výhody ozvučeného e-magazínu a jak se s ním můžete učit anglicky v pohodlí domova!


O naší výukové metodě / Tipy a triky s eMagem

OBJEDNAT MŮŽETE ZDE

Najdete nás také na Facebooku

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

GoPay

Responzivní web & design - BECORP studio