Audio e-magazín Zábavné angličtiny

Obsah č. 02/2018 / Obsah č. 01/2018 / Obsah č. 12/2017 / Obsah č. 11/2017 / Obsah č. 10/2017 / Obsah č. 09/2017

Roční předplatné stojí 490 Kč. Za tuto částku si budete moci stáhnout v předplatitelském rozhraní 12 + 1 číslo zdarma, a to po neomezenou dobu. Jedno přibližně 60stránkové číslo audio e-magazínu Vás tak přijde jen na 38 Kč. Celkem získáte přes 700 stran Zábavné angličtiny bez jakékoliv reklamy a přibližně 3 hodiny namluvených slovíček a frází!

OBJEDNAT MŮŽETE ZDE

Elektronický magazín je ve formátu PDF s přiloženými MP3 soubory, které je možné přehrát zvlášť nebo přímo v e-magazínu. Učit se tak můžete na PC, mobilu, tabletu nebo si infografiky vytisknout, vystřihnout a pověsit doma a zvuk si k nim pustit například z hudebního přehrávače!

eMag Zábavné angličtiny

Přečtete si pár slov o naší výukové metodě nebo o tom, jaké jsou výhody ozvučeného e-magazínu a jak se s ním můžete učit anglicky v pohodlí domova!


O naší výukové metodě / Tipy a triky s eMagem

V audio e-magazínu najdete všechny oblíbené infografiky a jejich kvízové otázky, které jsou doplněny audio řešením přímo na stránce! Kompletní komentované řešení pak najdete na konci magazínu!

Každý měsíc se můžete těšit na různé bonusy, které na FB stránce nenajdete. Jde například o namluvené bonusové fráze, poslechová cvičení a různé otázkové kvízy s namluveným řešením přímo na stránce:

Všechny slovíčkové a frázové infografiky jsou doplněny zvukovým záznamem. Uslyšíte tak výslovnost jednotlivých slovíček a frází! Audio soubory si můžete pustit jedním kliknutím přímo v magazínu (v počítači v programu Adobe Acrobat Reader nebo v tabletu či mobilu s OS Android pomocí aplikace Moon+ Reader). Také je naleznete ve složce s e-magazínem ve formátu MP3.

Takto zní doprovodné audio pro příspěvek s ovocnými slovíčky, které se spustí po stisknutí žluté šipky přímo na stránce v pdf magazínu:

A takto uslyšíte výslovnost jednotlivých frází:

Více ukázek audia naleznete v našich blogových příspěvcích nebo na našem Youtube kanálu.

OBJEDNAT MŮŽETE ZDE

Najdete nás také na Facebooku

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

GoPay

Responzivní web & design - BECORP studio